Ja już zbudowałem

Za powstaniem drewnianych klocków kryje się pewna historia. Wymyśliłem je dla swojego syna Aleksandra aby nauczył się cierpliwości oraz tego, że należy próbować wiele razy zanim coś się uda. Pięć lat trwało zanim powstały w szopie mojego ojca na wsi. Mieliśmy przy domu stary sad, więc pierwsze egzemplarze powstały z gałęzi starych, wiśniowych drzew. Tak powstają do dzisiaj.

Nazwij to co najważniejsze
I odnajdź równowagę

Miłość czy przyjaźń? Wiedza czy praca? Rodzina czy zabawa? Prawda czy wiara? Wymień siedem najważniejszych dla siebie rzeczy w życiu. A potem spróbuj zbudować z tego coś pięknego. Spróbuj odnaleźć równowagę.

Każdy jest inny
Tak samo jak w życiu

Każdy klocek jest robiony ręcznie, wykończony pszczelim wysokiem i ręcznie polerowany. Każdy jest inny jak każdy z nas, a każdy zestaw jest niepowtarzalny jak życie każdego z nas.

Nie udało się?
Próbuj jeszcze raz

Tak jak w życiu odniesiesz sukces jeśli będziesz miał odrobinę szczęścia i dużo cierpliwości. Jeśli się nie uda, próbuj jeszcze raz. I jeszcze raz. Czy uda Ci się ułożyć wszystkie klocki? Czy uda Ci się ułożyć wszystkie ważne sprawy w życiu?

Nagroda przyznawana przez branżę reklamową na Międzynarodowych Targach Reklamy i Marketingu RemaDays.
Klocki Alexandra otrzymały nagrodę za najlepszy design.

Nagroda dla najlepszego projektu odzwierciedlającego aktualne trendy w projektowaniu. Przyznawana corocznie przez jury Łódź Design Festival.

3 miejsce w konkursie Super Gift 2017

Drewno jest piękne
i życie jest piękne

Do produkcji wykorzystujemy drewno, które dla innych jest odpadem. Nie sprowadzamy go z dalekich krajów, nie zamawiamy w tartaku. Naturalne dla produktu są przebarwienia, ślady po sękach, drobne pęknięcia.

Każdy klocek jest inny.
W naturze nic nie jest takie samo.

Nie sprowadzamy drewna z dalekich krajów,
nie zamawiamy w tartaku.

Klocki są tak piękne, że hipnotyzują :)

Zestaw 7 klocków
7999


Masz swoje wartości?
Niech poznają je inni

Idealny prezent! Drewniane klocki to wspaniały prezent.
Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Dla swoich pracowników lub klientów. Z przyjemnością przygotujemy taki unikalny zestaw dla Twojej firmy. Na każdym klocku istnieje możliwość wygrawerowania logo lub osobnego słowa. Także opakowanie możemy dostosować do potrzeb Twojej firmy.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

Odłóż smartfon.
Włącz emocje.

Zajmij swoich klientów czymś innym niż WiFi.
Setki razy można zaobserwować klientów restauracji czekających na swoje zamówienie z telefonem w dłoni. Nawet gdy przychodzą razem, nie rozmawiają ze sobą tylko tylko przeglądają telefon.
My mamy inny pomysł aby zająć klientów czymś innym niż internetem czy graniem na smartfonie.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Red Bird
Lublinek 49
93-469 Łódź

tel. 42 650 54 39
e-mail: b2b@redbird.pl

© Red Bird / All Right Reserved